Spynų keitimas ir remontas | spynuatidarymas.lt

Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone 8 (655) 088 89, 8 (655) 194 09 (dirbame visą parą).

Spynų keitimas ir remontas

PDF

Tarp mūsų siūlomų paslaugų yra ne tik spynų keitimas, tačiau taip pat ir remontas. Žinoma, jei mechanizmas yra sudilęs, elementai nusidėvėję, jei atnaujinti reikia visas detales, tuomet spynų keitimas yra tikrai praktiškesnis variantas, tačiau jei spyna dar gali funkcionuoti ir galbūt pakaks minimalaus remonto, tuomet verčiau rinktis šią paslaugą. Spynų remontas mūsų įmonėje atliekamas labai operatyviai, o visiems atliktiems darbams taikoma garantija. Daugeliu atveju tai pigesnė procedūra nei spynų keitimas, tačiau vis dėlto reikėtų būti apdairiais ir nesusigundyti vien mažesne kaina, bet apgalvoti ir kokybės lygį. Žinoma, tai nereiškia, kad po remonto spyna bus naudojama trumpai, kartais gali būti net atvirkščiai, ir remontuotos spynos eksploatacija bus kur kas ilgesnė nei naujos. Tačiau reikėtų gerai pasvarstyti, kuris iš šių variantų geriau tinkamas Jūsų atveju.


Spynų keitimas

Be spynų šis pasaulis jau vargiai galėtų būti įsivaizduojamas. Nors nuolat randasi naujų, be proto šiuolaikiškų ir modernių sprendimų, įvairiausių rakinimo sistemų, tačiau tradicinės spynos neužleidžia lyderio pozicijų niekam. Įprastas visiems spynas sutinkame kiekvieną dieną ir net ne po vieną kartą. Kad ir kur eitum, kad ir kurias duris atvertum – jose greičiausiai bus spyna. Juk jos montuojamos ne tik lauko duryse (apie pastarąsias net nėra ką kalbėti, lauko durų be spynų, ko gero, apskritai nėra), tačiau ir daugelyje vidaus durų. Rakinami kambariai, vadovų ar kitų personalo darbuotojų kabinetai, patalpos, kuriose laikomi svarbūs dokumentai, dažniausiai būna apsaugoti, kad į jas nepatektų pašaliniai asmenys. Taigi, be spynos čia neišsiversi. Kaip jau minėta anksčiau – jos nepakeičiamas mechanizmas. Kasdien saugodamos mūsų būstą ir jame esantį turtą, spynos neišvengiamai dyla. Juk jos nuolat rakinamos, viduje esantys elementai po truputį nusidėvi, detalės pradeda funkcionuoti ne taip tiksliai, kaip anksčiau. Todėl ima strigti ir visas mechanizmas. Neišvengiamai artėja poreikis atsinaujinti. Iš tiesų, spynų keitimas yra būtinas, antraip galite prarasti galimybę patekti į būstą. Jai galutinai užstrigus, procesas kur kas sudėtingesnis. Todėl daug geriau yra nelaukti kol taip atsitiks ir imtis veiksmų vos pastebėjus pirmuosius gedimo požymius.

Spynų keitimas ir apsaugos stiprinimas

Spynų keitimas į tokios pat kokybės ar dar geresnę spyną – yra tik viena iš mūsų siūlomų paslaugų. Kad namuose jaustumėtės visiškai saugūs ir išėję ar kur išvažiavę nebūtumėte priversti nerimauti dėl namuose likusio turto – siūlome spynų apsaugos stiprinimą. Galime pasiūlyti net keletą skirtingų variantų, kurie gali padėti išvengti išlaužimų ar net pragręžimo. Saugumo užtikrinimas – tai svarbiausia, nes į būstą patekus įsilaužėliams, galite ne tik prarasti jame esantį turtą, tačiau taip pat patirti ir ne mažai žalos. Ne paslaptis, jog į namus įsibrovę žmonės dažnai suniokoja jame esančius baldus ir kitas vertybes, todėl geriau saugumu pasirūpinti iš anksto.

Spynų keitimas ir kitos paslaugos

Mūsų siūlomų paslaugų spektras išties platus. Tai ir spynų remontas, ir atrakinimas, ir avarinis durų atidarymas ir dar daugelis kitų. Didžiausias šių paslaugų privalumas – teikiama garantija. Pastarąją taikome bet kokiems atliktiems darbams, o tai yra kokybiškų paslaugų garantija Jums. Taip pat teikiame priežiūros paslaugas ir tų spynų, kurių garantinis terminas jau pasibaigęs. Rinktis mus – saugus ir praktiškas sprendimas kiekvienam.

Svetainės struktūra :  Titulinis Spynų keitimas ir remontas

UAB "VITEMUS"

V. Kudirkos g. 7-14, LT-03105 Vilnius

Spynų keitimas ir remontas Avarinis durų atidarymas Greita raktų gamyba Profesionalus durų atrakinimas